Židle Design Forest výhodná sada 4 kusů - interiérové i zahradní židle

Židle Design Forest výhodní sada 4 kusů (2)
  • Židle Design Forest výhodní sada 4 kusů (2)
  • Židle Design Forest výhodná sada 4 kusů (3)
  • Židle Design Forest výhodná sada 4 kusů (4)
  • Židle Design Forest výhodná sada 4 kusů (5)
  • Židle Design Forest výhodná sada 4 kusů (6)
  • Židle Design Forest výhodná sada 4 kusů (7)
  • Židle Design Forest (1)

Židle Design Forest v bílém provedení, v cenově zvýhodněné sadě 4 lesních motivů stromových stohovatelných zahradních židlí z plastu. Tyto židle s dekorativním lesním vzorem jsou skutečnou designovou klasikou pro venkovní… Více informací

 Dočasně vyprodáno
4 999
4 131 bez DPH
Běžná cena:
6 990
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Další varianty zboží
Kód výrobku:
A01-2633
Katalogové číslo:
A01-2633
Záruka:
2 roky

Židle Design Forest v bílém provedení, v cenově zvýhodněné sadě 4 lesních motivů stromových stohovatelných zahradních židlí z plastu.

Tyto židle s dekorativním lesním vzorem jsou skutečnou designovou klasikou pro venkovní prostor. Síť větví, kmenů a kořenů vypadá filigránsky a zároveň stabilně. Sada židlí "Forest" poskytuje vizuální zvýraznění vaší zahrady, terasy nebo balkonu, ale i uvnitř jsou tyto retro-designové židle naprosto dokonalé. Ergonomicky tvarované skořepiny sedadel na robustních čtyřnohých rámech zajišťuje, že můžete pohodlně sedět ve skupině s přáteli několik hodin. Lehké zahradní a interiérové židle jsou stohovatelné a zabírají tak málo místa, když se zrovna nepoužívají. Jsou také vodoodpudivé a odolné proti UV záření. Čištění plastových židlí je hračka, skvrny lze snadno odstranit vlhkým hadříkem.

 

Rozměry:
FOREST_ZIDLE_ROZMERY.JPG

Nosnost: až 120kg

 

Balení obsahuje:
4ks Židle Forest v bílém provedení

Židle Design Forest výhodná sada 4 kusů (3) Židle Design Forest výhodná sada 4 kusů (4) Židle Design Forest výhodná sada 4 kusů (5) Židle Design Forest výhodná sada 4 kusů (6) Židle Design Forest výhodná sada 4 kusů (7) Židle Design Forest (1)