WESTWOOD - retro stolní lampa - kombinace dřevo a černý kov

WESTWOOD - retro stolní lampa (1)
  • WESTWOOD - retro stolní lampa (1)
  • WESTWOOD - retro stolní lampa (2)
  • WESTWOOD - retro stolní lampa (3)
  • WESTWOOD - retro stolní lampa (4)
  • WESTWOOD - retro stolní lampa (5)
  • WESTWOOD - retro stolní lampa (6)

Chcete originální stolní lampu, která podtrhne průmyslovou a retro duši vašeho interiéru? Objevte bez prodlení výhody lampy "Alak" Astmosphera! Designová stolní lampa s industriálním retro stylem, který okouzlí na první… Více informací

 Skladem 2ks - dodání do 4 prac. dnů 
2 190
1 810 bez DPH
Běžná cena:
2 490
DPH:
21 %
ks
Maximální odběr 2 ks.
Kód výrobku:
A01-2611
Katalogové číslo:
A01-2611
Záruka:
5 let

Chcete originální stolní lampu, která podtrhne průmyslovou a retro duši vašeho interiéru? Objevte bez prodlení výhody lampy "Alak" Astmosphera! Designová stolní lampa s industriálním retro stylem, který okouzlí na první pohled. Lampa zaujme mnoha detaily, od struktury dřeva až po mosazné retro šroubky. Prvky industriálního retro stylu jsou perfektně zachyceny ve všech částech - jsou reprezentovány kloubovou dřevěnou nohou, skleněným stínidlem a kovovou základnou.

Praktická a univerzální lampa
Tato vintage lampa má těžkou kovovou podstavu, která jí dodává velkou stabilitu. Díky kompaktním rozměrům a nastavitelné výšce, si snadno najde místo na jednom z vašich stolů, stolků nebo na komodě.
Malé dekorativní tipy:
Tato lampa kombinující dřevo, sklo a kov se bude skvěle kombinovat i s kůží. Je jen na vás, abyste jste zjistili, co funguje nejlépe.
Lampu perfektně podtrhuje naše žárovka Plamenná spirála (kód: A02-0051) - k zakoupení ZDE.

Rozměry: Výška 59 cm (výšku lze upravit - lampu zvýšit nebo snížit) , průměr skleněného klobouku 18cm, kovová podstava 13 x 17 cm

Určeno pro jednu žárovku s klasickým závitem E27, max. 60W nebo úsporná LED (žárovka není součástí balení)

 

Balení obsahuje:
1ks WESTWOOD stolní lampu

WESTWOOD - retro stolní lampa (2) WESTWOOD - retro stolní lampa (3) WESTWOOD - retro stolní lampa (4) WESTWOOD - retro stolní lampa (5) WESTWOOD - retro stolní lampa (6)