TENSION XL - 8 ramenný stropní lustr - vhodné pro nízké stropy

TENSION XL - 8 ramenný stropní lustr (10)
  • TENSION XL - 8 ramenný stropní lustr (10)
  • TENSION (1)
  • TENSION (2)
  • TENSION (3)
  • TENSION (4)
  • TENSION - 8 ramenný stropní lustr (9)
40% sleva

Svítidlo TENSION ELECTRICO XL - vhodné i do mísností s nižším stropem. Možno připojit i na dvojvýpinač. Celokovové provedení. Díky 8 ramenům dobře osvětlí i větší místnosti. Každá žárovka E27 může mít až 60W a pokud… Více informací

 Dodání za 4 - 7 dní 
2 395
1 979 bez DPH
Běžná cena:
3 990
DPH:
21 %
ks
Maximální odběr 29 ks.
Další varianty zboží
Kód výrobku:
A01-2446
Katalogové číslo:
A01-2446
EAN:
A01-2446
Záruka:
4 roky

Svítidlo TENSION ELECTRICO XL - vhodné i do mísností s nižším stropem. Možno připojit i na dvojvýpinač. Celokovové provedení. Díky 8 ramenům dobře osvětlí i větší místnosti. Každá žárovka E27 může mít až 60W a pokud použijete žárovky s úspornou technologii LED, může svítit jako 8 x 60W  a to jen při celkové spotřebě 56W (každá LED žárovka má spotřebu jen 7W a svítí jako 60W - k zakoupení zde)

pavq-rozmery.jpg

Výška svítidla od stropu po okraj ramen je 19.5 cm. Váha svítidla: 1750g

Reálné foto našeho zákazníka pana R. Šádka - Loukov u Mnichova Hradiště (svítidlo osázeno našimi  "Revolučními žárovkami" ve tvaru baněk):

fotoSadekLOUKOVuMnichHr2.jpg

 

Upozornění pro zákazníky, kteří mají dvojvypínač:
Svítidlo standardně dodáváme pro jeden vypínač. Na přání (uvedete-li do poznámky při vypisování objednávky) dodáme s úpravou pro dvou tlačítkový vypínač, kdy po stisku jednoho tlačítka se rozsvítí pouze polovina svítidla (ob jedno rameno) a po stisku druhého tlačítka se rozsvítí zbývající čtyři ramena. Tato úprava je zdarma - bez příplatku.

Snadná instalace: Toto svítidlo dodáváme zkompletováno a se sloučením veškerých vodičů ramen. To znamená, že instalace spočívá pouze v přichycení stropnice ke stropu a připojení třech vodičů k elektrickému rozvodu: modrý vodič k modrému, hnědý k hnědému a žlutozelený k žlutozelenému (a ve verzi pro dvojvýpinačještě navíc černý vodič k černému - dle platné legislativy by však měl přopojovat elektrikář!)

 

Balení obsahuje:

1ks svítidlo TENSION XL 8 ramen (bez žárovek)

TIP 1: Excelentně vypadá také s designovými žárovkami s plamenným vláknem Spirála Retro Edison nebo Spirála 9cm baňka, či Spirála Velká baňka 12cm.

TIP 2: Pro dosažení ojedinělého designu ve vínarně, či baru doporučujeme požít naše žárovky ve tvaru FLAŠKY (k zakoupení zde). Pozor při použití těchto žárovek svítidlo pak nebude mít délku 120cm, ale téměř 150cm, protože žárovka Flaška je dlouhá 23 cm.

TIP 3: Chcete aby byl lustr stmívatelný, nemáte dvojvypínač a nechcete ani investovat do stmívatelného vypínače a také nechcete jakkoliv zasahovat do elektorinstalace? - pak doporučujeme k tomuto svítidlu dokoupit naše tzv. Revoluční žárovky ve tvaru Edison zde nebo skvěle vypadá s žárovkami kulaté baňky zde.

 

 

TENSION (1) TENSION (2) TENSION (3) TENSION (4) TENSION - 8 ramenný stropní lustr (9)