RAIL - SET 4 SVÍTIDEL NA POJEZDOVÉ KOLEJNICI - sada svítidel na 100 cm napájecí kolejnici

TRAIL - SET 4 SVÍTIDEL NA POJEZDOVÉ KOLEJNICI (1)

Cenově zvýhodněný set 4 kusů posuvných pojezdových svítidel RETROLUX na napájecí pojezdové kolejnici dlouhé 100cm. Libovolná variabilita. Dokoupením námi prodávaných spojek a dalších kolejnic, či většího počtu setů tak lze… Více informací

 Dodání za 9 - 14 dní 
4 790
3 959 bez DPH
Běžná cena:
4 990
DPH:
21 %
ks
Katalogové číslo:
A01-2405
Záruka:
4 roky

Cenově zvýhodněný set 4 kusů posuvných pojezdových svítidel RETROLUX na napájecí pojezdové kolejnici dlouhé 100cm. Libovolná variabilita. Dokoupením námi prodávaných spojek a dalších kolejnic, či většího počtu setů tak lze vytvářet sety svítidel o různých délkách a různých tvarů.

Ukázka: Spojením dvou setů námi prodávanou spojkou vytvoříte set osmi svítidel na 2 metrové kolenici. Velkou výhodou našeho spojovacího  kolejnicového systému je nejen široká variabilita a snadnost instalace, ale také možnost libovolného posouvání svítidel po kolejnici bez kabelových rozvodů (svítidla jsou napájena z kolejnice z jednoho místa) a krom posunu je lze i natáčet všemi směry
RETROLUX_KOLEJNICOVY_SET.JPG

Spojení dvou setů rohovou spojkou:

RETROLUX_NA_KOLEJNICICH.JPG

Ukázka rozšíření setu o jednu kolejnici 100 cm a jejich spojení rovnou spojkou (čtvrté svítidlo použito pro další kolejnici v jiné části místnosti):

RETROLUX_NA_KOLEJNICICH_2.JPG

Svítidla je možno osadit libovolnou žárovkou se závitem E27

 

Balení obsahuje:

RAIL SYSTEM Set obsahující 1ks napájecí pojezdovou kolejnici 100cm a čtyřy kusy retro svítidel RETROLUX

Pzn.: Pro spojení více sad si nezapomeňte dokoupi naší rovnou nebo rohovou kolejnicovou spojku a případně další kolejnice (dle potřeby)