RAIL RETROLUX - samostatné kolejnicové svítidlo - retro vintage design

RAIL RETROLUX - samostatné kolejnicové svítidlo (1)
  • RAIL RETROLUX - samostatné kolejnicové svítidlo (1)
  • RAIL RETROLUX - samostatné kolejnicové svítidlo (2)
  • RAIL RETROLUX - samostatné kolejnicové svítidlo (3)
  • RAIL RETROLUX - samostatné kolejnicové svítidlo (4)
  • RAIL RETROLUX - samostatné kolejnicové svítidlo (5)
  • RAIL RETROLUX - samostatné kolejnicové svítidlo (6)

RETROLUX retro design kolejnicové svítidlo. Lze kombinovat se všemi námi prodávanými nápajecími posuvnými kolejnicemi a ostatními námi prodávanými kolejnicovými svítidly, či sety nesoucími označení RAIL. S našim kolejnicovým… Více informací

 Dodání za 9 - 14 dní 
890
736 bez DPH
Běžná cena:
990
DPH:
21 %
ks
Maximální odběr 30 ks.
Kód výrobku:
A01-2411
Katalogové číslo:
A01-2411
Záruka:
4 roky

RETROLUX retro design kolejnicové svítidlo. Lze kombinovat se všemi námi prodávanými nápajecími posuvnými kolejnicemi a ostatními námi prodávanými kolejnicovými svítidly, či sety nesoucími označení RAIL. S našim kolejnicovým systémem RAIL tak můžete snadno vytvářet světelné sety libovolných tvarů a délek.

Kolejnicový systém RAIL získává svou popularitu nejen v komerčních prostorách, ale pro svou varialibilitu a možnosti posunu se stále častěji se začíná uplatňovat i v bytových prostorech.

Svítidlo je dodáváno bez napájecí pojezdové kolejnice. Nutno dokoupit naší pojezdovou napájecí kolejnici (prodáváme v délkách 50, 100 nebo 200 cm) anebo lze použít jako další přídavné svítidlo do námi prodávaných pojezdových setů.

Rozměry:

RETROLUX_KRATKE_9rozmery.JPG

Balení obsahuje:

1ks Samostatné svítidlo RAIL RETROLUX - určeno pro kolejnicové systémy RAIL (kolejnice není součásti balení - prodáváme zvlášť)

 

RAIL RETROLUX - samostatné kolejnicové svítidlo (2) RAIL RETROLUX - samostatné kolejnicové svítidlo (3) RAIL RETROLUX - samostatné kolejnicové svítidlo (4) RAIL RETROLUX - samostatné kolejnicové svítidlo (5) RAIL RETROLUX - samostatné kolejnicové svítidlo (6)