BIGGAR - kovová industriální stojací lampa

BIGGAR - kovová industriální stojací lampa (1)
  • BIGGAR - kovová industriální stojací lampa (1)
  • BIGGAR - kovová industriální stojací lampa (2)
  • BIGGAR - kovová industriální stojací lampa (6)
  • BIGGAR - kovová industriální stojací lampa (3)
  • BIGGAR - kovová industriální stojací lampa (4)
  • BIGGAR - kovová industriální stojací lampa (5)

Hledáte retro industriální stojací lampu, kterou nelze koupit na každém rohu, a která je funkční i estetická a za rozumnou cenu? Už hledat nemusíte, protože je tady stativová stojací lampa BIGGAR - Se zcela železnou… Více informací

 Skladem 1ks - dodání do 4 prac. dnů 
2 590
2 141 bez DPH
Běžná cena:
3 490
DPH:
21 %
ks
Kód výrobku:
A01-2616
Katalogové číslo:
A01-2616
Záruka:
3 roky

Hledáte retro industriální stojací lampu, kterou nelze koupit na každém rohu, a která je funkční i estetická a za rozumnou cenu? Už hledat nemusíte, protože je tady stativová stojací lampa BIGGAR - Se zcela železnou konstrukcí a železným stínidlem v tom nejčistším průmyslovém stylu s nádechem vintage, který potěší nejen sběratele, ale i všechny milovníky retro stylu.

Může složit i jako multifunkční přenosné svítidlo:
Naše stojací lampa "BIGGAR" je totiž lehká a snadno se přemísťuje (váha jen 1.8kg). Stát se tak může vašim dokonalým společníkem v každém pokoji. Umístěte jí třeba do kanceláře nebo obývacího pokoje, či ke křeslu ve vaší knihovně a využijte jejího soustředěného světla na vaši práci nebo ke čtení. Ve velkém obývacím pokoji nebo velké kuchyni se zase bude hodit třeba do hůře osvětleného koutu, kde vám pak bude poskytovat další světlo.

Rozměry: Výška 175 cm, Podstava o průměru 5Ocm, stínidlo má průměr 30 cm a délku 28 cm
Dodáváno s přívodním kabelem o délce 200 cm, který je vybaven vypínačem a ukončen vidlicí do zásuvky
Určeno pro jednu žárovku s klasickým závitem E27 s max. příkonem 40W nebo LED žárovky s max. příkonem do 40W.

Tipy pana Bambuse bambusPNG.png :
1. Pro docíléní intenzivního světelného toku, srovnatelného se 100W klasickou žárovkou (jak barvou světla, tak i intenzitou svitu), doporučujeme naší LED žárovku s příkonem pouhých 11W, kód: A01-1133
2. Pomocí této stativové stojací lampy a její otočné hlavy můžete skvěle nasvítit nějaké umělecké dílo, jako je třeba malba na zdi nebo socha.

 

Balení obsahuje:
1ks Stojací lampu BIGGAR

BIGGAR - kovová industriální stojací lampa (2) BIGGAR - kovová industriální stojací lampa (6) BIGGAR - kovová industriální stojací lampa (3) BIGGAR - kovová industriální stojací lampa (4) BIGGAR - kovová industriální stojací lampa (5)